Na co se můžete těšit ?

1.den — Příjezd  (od 14 hodin)

Při příjezdu na vás bude čekat welcome drink a tety, které pomohou děti zabavit a vy si můžete v klidu vybalit. Nemusíte se bát jet s dětmi sama — pomůžeme vám se zavazadly a připravíme pokoj, jak bude potřeba.  V 15.30 proběhne informační schůzka, kde vám představíme tým Klubíku a bude prostor na dotazy. V 16 hodin začne společná seznamovací aktivita s dětmi, tetami a rodiči, aby si na sebe hezky zvykli.

2.–4.den — Program

aktivní dovolená s dětmi

Pro děti :

  • dopoledne — plávání, tvoření, hraní ve skupinkách
  • odpoledne  — angličtina  a společná aktivita venku
aktivní dovolená s dětmi

Pro dospělé :

  • dopoledne — trénink/volná zábava
  • odpoledne — trénink/volná zábava/jóga/aquaerobic

5.den — Odjezd (do 11 hodin)

Po snídani budou opět připravené tety, abyste si mohli v klidu zabalit.

A jak to probíhá? Mrkněte…

Plavání s dětmi

Pod vedením instruktorky dětského plavání se budou děti učit základní plavecké dovednosti a sebezáchranné techniky. Děti budou rozděleny do skupinek podle věku. Miminka plavou jako první od 9 hodin. Děti od 6 měsíců do 4 let plavou za doprovodu dospělého. Děti 4+ mohou plavat sami (rodič se samozřejmě může účastnit, když bude chtít).

Plavání s dětmi na dovolené
plavani s detmi na dovolene
plavani s detmi na dovolene

Dětský program — tvoření, cvičení, angličtina, karneval, výlety do přírody,…

Zkušené tety zabaví vaše děti tak, že se jim nebude chtít domů. Budeme tvořit, sportovat, hrát pohybové hry, zpívat, tancovat, soutěžit, zahrajeme si divadlo a mnoho dalšího. Animační program s hlídáním dětí je rozložený do celého dne. Dětem se věnujeme v časech 9.00 — 12:00 (plavání, tvoření, herna)  a 15:00 — 18.00 (venkovní program). 14.30 — 15.00 je společná angličtina pro všechny děti. Děti do 3 let se programu účastní s dospělým doprovodem. Vše však záleží na domluvě a pokud je vaše malé dítko zvyklé v kolektivu a zvládne to, pak to zvládnou i tety. Školkové děti 3+ už většinou doprovod nepotřebují. Během programu zajistíme pro děti pitný režim a 2x svačinku. V podvečer naše šikovné tety hrají pohádku na dobrou noc. Na konci pobytu děti dostavou výtvory z tvoření na památku.

aktivní dovolená s dětmi
aktivní dovolená s dětmi
aktivní dovolená s dětmi
aktivní dovolená s dětmi
aktivní dovolená s dětmi
aktivní dovolená s dětmi

Trénink nebo odpočinek pro dospělé

Chcete trénovat a dát si pořádně do těla? Kruhový trénink, posilování pánevního dna nebo běhaní do kopečků ? Vždy bude připraven dopolední a odpolední trénink.  Pokud preferujete odpočinek, můžete klidně zůstat na pokoji a číst si nebo se třeba projít v lese. Odpoledne pro vás máme také připraven aquaaerobic nebo jógu (záleží na dané lokalitě). Rozhodnutí je na vás — o děti bude postaráno.

aktivní dovolená s dětmi
aktivní dovolená s dětmi
aktivni dovolena s detmi