Jsme hlavně mámy

Dobře víme, jak je někdy těžké si dovolenou s dětmi užít a zároveň si odpočinout. Díky zkušenosti ze života s našimi vlastními dětmi jsme mohly nastavit program tak, aby si ho užili všichni. Pobyty pořádáme od roku 2018 a neustále se je snažíme zdokonalovat.

O děti se postaráme

Zkušené tety a animátorky zabaví vaše děti, aby se cítili dobře a nechtělo se jim domů.

Pomůžeme !

Nemusíte se bát jet sama s dětmi. Pomůžeme vám s kufry, nastavením pokoje a samozřejmě pohlídáme.

Zajistíme pestrý program

Program bude zábavný i poučný. Vaše děti si zasportuji, zaplavou, pobaví a zároveň se i něco naučí.

Náš usměvavý tým :

aktivni dovolena s detmi

Denča

”Jsem máma dvou holčiček, proto vím, jak je těžké se po porodu vrátit do formy. Ukážu vám, že si spolu můžeme i za těch pár dní pěkně zasportovat.”

Denisa Rosolová Helceletová

bývalá atletka, účastnice OH (Atény, Peking, Londýn a Rio de Janeiro), mistryně Evropy v běhu na 400m

Terka

“Jako studentka vyšší odborné školy herecké mám na starost přípravu programu loutkového a hraného divadla. Dále se na Klubíku starám o děti do 3 let.”

Tereza Engelová

studentka vyšší odborné školy herecké, profesionální chůva

Káťa

“Do nedávna právnička na plný úvazek, dnes učitelka v Montessori školce a lektorka jógy. S dětmi v Klubíku společně tvoříme a učíme se angličtinu.”

Kateřina Hakrová

učitelka v mateřské školce, lektorka jógy a angličtiny pro děti i dospělé

Linda

“V Klubíku se starám o nejmenší děti — hrajeme si, zpíváme a hrajeme loutkové divadlo. Jako bonus večer připravujeme hranou pohádku na dobrou noc.”

Arlinda Mjekiqi

studentka vyšší odborné školy herecké, profesionální chůva

Anet

”V Klubíku budu vašim dětem ukazovat základy zdravého pohybu a pomocí  různých pohybových her si pěkně zasportujeme.”

Aneta Župníková

studentka trenérství a managementu, trenérka atletického klubu

aktivní dovolená s dětmi

Bětka

“Voda je můj život — můžeme spolu zpevňovat tělo u aquaerobicu nebo se potkám v bazénu s vašimi dětmi. Moje práce aquabelly  se občas stane inspirací pro malé plavce. ”

Alžběta Dufková

aquabela, mistryně ČR v synchroizovaném plavání, účastnice OH (Peking, Londýn a Rio de Janeiro)

aktivní dovolená s dětmi

Vendy

”S radostí dětem přiblížím krásy a divy přírody. Budeme se učit jak teoreticky, tak i prakticky, až se vydáme na průzkum do okolních lesů.”

Vendula Špačková

studentka aplikované ekologie, trenérka atletické přípravky, vedoucí přímětského tábora a lektorka přírodovědeckého kroužku

aktivni dovolena s detmi

Petra

”Jako máma dvou kluků chápu, jak je důležitý odpočinek. Proto se postarám, aby vám na pobytu nic nechybělo. Doufám, že vy i vaše děti budete odjíždět plní zážitků.”

Petra Dedková

organizátor, projekťák